Home ShowBiz Kaubojsi lë politikën për t’u bërë pilot
Kaubojsi lë politikën për t’u bërë pilot
0

Kaubojsi lë politikën për t’u bërë pilot

0
0

Eduart Ndocaj ish-deputeti i Lezhës dhe politikani i njohur edhe si “Kaubojsi”, kohët e fundit është parë më pak në jetën active në Shqipëri. Por gjithësesi, ai nuk është aspak i tërhequr nga rrjetet sociale, ku jo vetëm është tepër aktiv me mesazhe, statuse dhe foto, por duke pasqyruar aty në foto edhe jetën e tij të përditshme.

Së fundi edhe pse ai është tërhequr paksa nga politika active, duket se “Kaubojsi” nuk ka ndalur aspak nga energjitë pozitive.

Ai është shfaqur në një set më të fundit me disa foto, ku duket se ka nisur të marrë leksione aviacioni në Itali.

Në disa prej fotove “Kaubojsi” lezhjan shfaqet brenda kabinës së një avioni luftarak, ku ka imagjinuar fluturimin e tij.

“Nje enderr qe po rralizohet.”,- shkruan Ndocaj mbi fotot e hedhura në Facebook.

2018-05-16 15_33_49-Eduart Ndocaj 32542311_969922736508365_2056965867912036352_n 32545770_969922629841709_760037605973688320_o-1-1024x629 32585769_969922793175026_1107132183954325504_o

Link: https://www.facebook.com/hotel.kei

Burimi i fotos kryesore: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=969922619841710&set=pcb.969922846508354&type=3&theater