Home Tag "elia zaharia"

Familja mbretërore uron festat me një imazh të ëmbël festiv

0
Duke qenë se është periudha më e bukur e vitit, një atmosferë të tillë po e shijojnë edhe Princ Leka II dhe bashkëshortja e tij, Elia Zaharia. Kjo e fundit, ka publikuar një fotografi shumë të ëmbël të çiftit, ku shfaqen para një bredhi të stolisur krishtlindjesh, teksa buzëqeshin dhe përqafojnë njëri-tjetrin. Në mbishkrimin e […]

Çifti mbretëror po kalojnë ditët e vjeshtës në…

0
Çifti simpatik Elia Zaharia dhe Princ Leka kanë vendosur të udhëtojnë këto ditë vjeshte. Në fakt kjo është periudha më e bukur e  stinë, nuk është as ftohtë dhe as ngrohtë. Vjeshta të fal një ndjesi relaksi. Elia dhe Princ Leka kanë qënë duke vizituar “Kishën e Shën Marisë” në Elbasan. Ata ngjajnë shumë bukur […]

Yllka Mujo kishte ditëlindjen – Zbuloni urimin e Elia Zaharias

0
Ato janë nënë e bijë por që ngjasojnë shumë me njëra – tjetrën. Aktorja Yllka Mujo festonte dje ditëlindjen dhe normalisht që nuk ka munguar edhe urimi i veçantë i vajzës së saj Elia. Elia e quan nënën e saj një vajzë të bukur dhe ka shumë të drejtë sepse Yllka akoma gëzon freskinë dhe […]

Pushimet bëhen edhe me vjehrrën

0
Ka kohë për të gjitha, mjafton dëshira e mirë. Amos Zaharia dhe e dashura e tij Gigliola po bëjnë disa ditë pushime në Pogradec, por të shoqëruar nga Yllka Mujo dhe Elia. Nga aq sa fotot tregojnë duket se familja po kalon bukur. Mund të kalohet mirë edhe me vjehrrën e kunatën. Këto nuk ishin pushimet […]

Pushimet familjare të Yllka Mujos, Elias dhe Amosit

0
Gjithë familja ka shkuar me pushime. Aktorja ikonë, Yllka Mujo, së bashku me dy fëmijët e saj kanë zgjedhur Korçën. Amosi dhe e dashura e tij, sapo janë kthyer nga ishujt e Greqisë, kurse Elia dhe Yllka i janë bashkuar atyre në një mbrëmje korçare. I vetmi që ka munguar nga familja është Princ Leka […]

Ku po kalojnë pushimet Elia Zaharia & Princ Leka

0
ÇIfti simpatik Elia & Princ Leka kanë vendosur të pushojnë dhe janë duke shijuar pushimet e tyre familjare. Elia ka ndarë disa foto në profilin e saj në Instagram gjatë pushimeve. Ata kanë vendosur të kalojnë kohën e tyre të pushimeve ne Francë dhe nga fotot e Elias jane duke e shijuar më së miri […]

Zhvishet Elia me bikini

0
Jemi në verë dhe është krejt normale që njerëzit të dalin me bikini, edhe princeshat. Në fund të fundit në plazh shkohet për të marrë rreze dielli. Elia ka shkuar me të ëmën në plazh dhe ka qenë Yllka Mujo ajo që e shkrepi foton. Me bikini, por është kujdesur që poshtë të ketë fundin, […]

Princesha në kërkim të mbretëreshës

0
Është për të ardhur keq sesi shumë piktura të mbretëreshës janë zhdukur. Elia e vuan këtë fakt dhe nuk lë rast pa e përmendur. I shfleton shpesh albumet e kohës së vjetër si një adhuruese e tyre dhe njerëzve të asaj kohe, të familjarëve të bashkëshortit. Pikturat e Mbretëreshës Geraldine nuk dihet se ku janë, por […]