Home Tag "#elitarudi"

Na surprizoi, Elita Rudi i rikthehet pasionit të vjetër

0
Elita Rudi është një nga moderatoret më të dashura për publikun. Së fundmi ajo ka surprizuar ndjekësit e saj me një video. Elita Rudi si rrallëherë ka postuar në InstaStory një video duke kënduar. Ajo ka bërë një sfidë në Tik Tok teksa këndon këngën e Beyonce “Listen”. Linku: https://www.instagram.com/stories/elita.rudi/2973048250080358056/ Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Ca5UNAMoyAM/?utm_source=ig_web_copy_link

“Elita është shtatzënë për herë të tretë”, deklarata e Gjikos bën lëmsh rrjetin  

0
Së fundmi në rrjet po qarkullon një video ku protagonistë janë çifti më i dashur i estradës, Gjiko dhe Elita Rudi. Në video shihet Elita teksa është në rolin e gazetares duke marrë në pyetje pikërisht partnerit të saj, Gjikon. “Çfarë na zbulon ndonjë ekskluzivitet sonte”, pyet moderatorja., “Elita është shtatzënë për herë të tretë”, […]

Elita feston ditëlindjen, Gjiko zgjedh mënyrën speciale për ta uruar

0
Moderatorja Elita Rudi feston sot ditëlindjen, dhe sigurisht që nuk  mund  të mos mungonte një surprizë nga bashkëshorti i saj Gjiko. Çifti aktualisht  ndodhen duke u relaksuar  me pushime në Turqi. Reperi ka vendosur ta suprizojë bashkëshorten që në mëngjes duke i shkuar në shtrat teksa ajo flinte, me tortën dhe qirinjtë në dorë. “Mirëmëngjes […]