Home ShowBiz Kush është më i ‘paduruari’ i familjes? Elita Rudi e zbulon me videon e ëmbël
Kush është më i ‘paduruari’ i familjes? Elita Rudi e zbulon me videon e ëmbël
0

Kush është më i ‘paduruari’ i familjes? Elita Rudi e zbulon me videon e ëmbël

0
0

Moderatorja Elita Rudi është një nga personazhet më të ndjekura dhe të pëlqyera në rrjete sociale.

Prej saj nuk mungojnë postimet nga jeta e përditshme ku protagonistë shpesh herë bëhen edhe fëmijët.

Mesa duket edhe Elita me Gjiko nuk i kanë shpëtuar dot sfidave virale të Tik Tok-ut.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku synimi ishte të zbulonin sa të duruar janë fëmijë e saj dhe nëse i dëgjojnë prindërit.

Edhe pse vogëlushja ishte e tunduar nga karramelet, të dy pritën me padurim momentin kur mund t’i shijonin ato.

Linku: https://www.instagram.com/p/Ch2JnlrowFU/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Car2N2uIDbF/