Home ShowBiz A do të ketë një fëmijë të tretë? Elita Rudi i përgjigjet publikisht kërkesës së Gjikos
A do të ketë një fëmijë të tretë? Elita Rudi i përgjigjet publikisht kërkesës së Gjikos
0

A do të ketë një fëmijë të tretë? Elita Rudi i përgjigjet publikisht kërkesës së Gjikos

0
0

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të ëmbla të showbizit.

Çifti nuk nguron të ndajë me ndjekësit momente romantike në rrjet.

Elita  ka qenë e ftuar në emisionin “Era Vere”, ku ka folur rreth planeve për zgjerimin e familjes së tyre.

Ajo i është përgjigjur publikisht edhe kërkesës së Gjikos, i cili ka shprehur dëshirën për një fëmijë të tretë.

“Unë e kam përfunduar me fëmijët. Nuk ka një beb numër 3. I them bashkëshortit tim publikisht ‘Jo’. Jam shumë e përmbushur dhe jam gati të shfrytëzoj energjinë time në një dashuri të vjetër, siç është televizioni.”, ka thënë Elita.

Linku: https://www.facebook.com/t7videos/videos/770730397708220

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CQoCYHQh9qh/