Home Tag "encen"

“Do bësh ndonjë bashkëpunim e Encën?” Ronala Hajati befason të gjithë me përgjigjen

0
Ronela Hajati dhe Enca Haxhia  komentohen vazhdimisht për projektet e tyre artistike dhe për linjat e trupit me të cilat provokojnë shpesh ndjekësit. Së fundmi një fans ka pyetur Ronela Hajatit nëse e mendon një bashkëpunim me Encën. “Kemi frikën e termeteve prandaj”, ka qenë përgjigja epike e Ronelës. Pëegjigje kjo që i referoher një deklarate të mëparshme të Encës , […]

Pas skenave erotike me Encën, nuk do ta besoni çfarë deklaron modeli bukurosh

0
Skenat erotike në klipin e Encës, me modelin e famshëm spanjoll Pierluigi Fraccasi bënë një bujë të jashtëzakonshme dhe i dhanë edhe shumë ndjekshmëri klipit “Dua”. Pierluigi është një model i njohur në Itali, Spanjë dhe Portugali dhe erdhi në Shqipëri enkas për xhirimet e këngës “Dua”. Por disa foto të modelit të famshmë kanë ndezur […]

Pa kurrfarë grimi, Encën kështu nuk do e njihni

0
Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara në media dhe rrjetet sociale. Mesa duket Enca së fundmi ka filluar të ushtrohet fortë në palestër. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale pamje të fytyrës së saj ku djersa rrjedh si shi nga stërvitja “Jam e vdekur…” ka shkruar Enca në videon e postuardhe “Tu ra shi […]

Dalin prapaskenat, sikleti i modelit në videon erotike me Encën

0
Për shkak të skenave të forta erotike videoklipi më i fundit i Encës ka bërë zhurmë të madhe në media. ‘Dua’ titullohet klipi në fjalë e në thelb kishte tradhëtinë bashkshortore. Për të realizuar këtë vet Enca ka përzgjedhur një model të huaj i cili duhet thënë është tepër simpatik. Sot Enca ka publikuar një video […]

Gazetarja ofendon Encën, e motra i kthen një përgjigje epike

0
Enca ka treguar publikisht se gjatë seksit ajo thërret emrin e saj. Deklarata në fjalë i ka habitur të gjithë, pasi duket e pazakontë. Protagonistja e klipit “Dua”, një projekt me skena të nxehta, ka pasur shumë sukses. Por ja që nuk kanë munguar personat që e kanë ironizuat publikisht Encën për deklaratën e saj ishte gazetarja Dasara […]

Pas klipit të nxehtë bashkë, modeli italian “dashurohet” me Encën

0
Më në fund ka shuar  kureshtjen e të gjithë fansave, të cilën e ndezi po vetë me copëzat e publikuara më parë në rrjetet sociale. Enca publikoi më në fund këngën e saj më të re me titull “Dua” Videoklipi u përfol më shumë edhe për skenat erotike mes Encës dhe modelit italian, Pierluigi Fracassi. Në një postim […]

E pabesueshme çfarë bën ky fans për Encën

0
Enca mban rekord kombëtar për numër fansash, të paktën në Instagram, ku ajo ka 1.6 milion ndjekës. Padyshim ajo është një ndër këngëtaret e preferuara nga adoleshentët të cilët herë pas here e tregojnë përkrahjen që i hapin. Së fundmi një djalë i ka bërë shumë përshtypje asaj, pasi ai ka realizuar portretin e saj […]

Rosela Gjylbegu flet për herë të parë për sherrin me Encën

0
Më në fund thyhet heshtja. Rosela Gjylbegu, sot është shprehur në lidhje me “luftën” e ditëve të fundit me Encën. E ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë”, Gjylbegu u pyet nga moderatorja Arjola Shehu në lidhje me konfliktin në fjalë. Edhe pse në fillim u përpoq t’i bënte bisht çështjes, Rosela më tej u shpreh: “Mendoj që […]

Tregon se është e krishterë. Komentuesit “masakrojnë” Encën

0
Enca në instagramin e saj ta publikuar imazhin e ikonës së Shën Mërisë në Instagramin e saj dhe e ka shoqëruar me një lutje: “Hekmi do mendime qe i kom  Amen ” shkruan këngëtarja. Sigurisht që tema të ndjeshme si besimi fetar ngjallin shumë debat. Këtij debati nuk i kanë shpëtuar edhe ndjekësit e Encë, me përkatësi […]

Pas fejesës Granit Xhaka “sfidon” Encën

0
Të gjithë duan të kenë sa më shumë ndjekës dhe pëlqime, por kurorën si “Mbretëresha e Instagramit” deri më sot e ka mbajtur Enca me 1.6 milionë ndjekës. Numri i ndjekësve në Instagram është kthyer në një mani për VIP-at si të huaj ashtu edhe shqiptarë. Mirëpo vendin e parë Enca nuk e ka të […]