Home Tag "encen"

E pabesueshme çfarë bën ky fans për Encën

0
Enca mban rekord kombëtar për numër fansash, të paktën në Instagram, ku ajo ka 1.6 milion ndjekës. Padyshim ajo është një ndër këngëtaret e preferuara nga adoleshentët të cilët herë pas here e tregojnë përkrahjen që i hapin. Së fundmi një djalë i ka bërë shumë përshtypje asaj, pasi ai ka realizuar portretin e saj […]

Rosela Gjylbegu flet për herë të parë për sherrin me Encën

0
Më në fund thyhet heshtja. Rosela Gjylbegu, sot është shprehur në lidhje me “luftën” e ditëve të fundit me Encën. E ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë”, Gjylbegu u pyet nga moderatorja Arjola Shehu në lidhje me konfliktin në fjalë. Edhe pse në fillim u përpoq t’i bënte bisht çështjes, Rosela më tej u shpreh: “Mendoj që […]

Tregon se është e krishterë. Komentuesit “masakrojnë” Encën

0
Enca në instagramin e saj ta publikuar imazhin e ikonës së Shën Mërisë në Instagramin e saj dhe e ka shoqëruar me një lutje: “Hekmi do mendime qe i kom  Amen ” shkruan këngëtarja. Sigurisht që tema të ndjeshme si besimi fetar ngjallin shumë debat. Këtij debati nuk i kanë shpëtuar edhe ndjekësit e Encë, me përkatësi […]

Pas fejesës Granit Xhaka “sfidon” Encën

0
Të gjithë duan të kenë sa më shumë ndjekës dhe pëlqime, por kurorën si “Mbretëresha e Instagramit” deri më sot e ka mbajtur Enca me 1.6 milionë ndjekës. Numri i ndjekësve në Instagram është kthyer në një mani për VIP-at si të huaj ashtu edhe shqiptarë. Mirëpo vendin e parë Enca nuk e ka të […]