Home Tag "eva murati"

“Ishte çun i mirë” Eva Murati tregon kur e ka dhënë puthjen e parë

0
Moderatorja e njohur Eva Murati ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “3-shat”, i drejtuar nga Bora Zemani dhe nga binjakët Donald e Romeo Veshaj. Gjatë intervistës, moderatorja ka folur edhe për jetën private, megjithëse mundohet që të tregohet gjithmonë e rezervuar. Moderatorja Eva Murati e cila prej 7 është në një lidhje me […]

“Nuk je shqiptare ti?!” Eva Murati i kthehet Eleni Foureiras, ja si i përgjigjet ajo

0
Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Eleni Foureira, ishte e ftuar speciale së fundmi në festivalin më të madh të këngës në Europë, në Eurovizion. Gjatë qendrimit në Izrael, teksa ka realizuar disa intervista, këngëtarja shqiptare ka bërë edhe testin “Heritage”, e cila nxjerr prejardhjen dhe origjinën. Këngëtarja me origjinë shqiptare ngeli e shokuar nga […]

Moderatoret sportive zbulojnë sms-të ‘pikante’ që u dërgojnë futbollistët

0
Moderatoret e njohura të sportit Eva Muratit dhe Sidorela Gjoni, prej kohësh drejtojnë emisionet sportive të cilat kanë një audiencë shumë të lartë. Eva drejton emisionin “Champions League” në Tring, ndërkohë që Sidorela është gazetare prej vitesh në “Supersport”. Moderatoret simpatike të ftuara në emisionin “Trokit” në IN TV, veç të tjerave kanë zbuluar dhe […]

Motra apo mamaja?! Eva Murati prezanton të ëmën

0
Eshtë një ndër vajzat më të njohura të ekranit dhe njëkohësisht më të lakuarat . Eva Murati di se si të vihet shpesh në qendër të vëmendjes. Moderatorja sportive është po ashtu shumë aktive në rrjetet sociale, e cila në profilet e saj numëron një numër të madh ndjekësish. Së fundmi ajo ka publikuar një […]

“Një javë pa…”, Eva Murati tregon se çfarë i mungon shumë

0
Ajo është një nga vajzat më të pëlqyera dhe të komentuara në showbizzin shqiptar. Moderatorja e njohur Eva Murati , duket shumë e dhënë pas punës së saj dhe këtë e tregon me anë të një postimi në rrjetet sociale. “Një javë pa Champions… kujt i mungon? Mua shumë për vete!’- ka shkruar prezantuesja sportive bashkangjitur disa […]

“Je 23, por dukesh si 33” Eva Murati sherr me komentuesit

0
Projektet e rëndësishme që i kanë besuar për vite të tëra në ekran, bëjnë që shpesh njerëzit ta mendojnë më të madhe. Por Eva Murati së fundmi ka mbushur vetëm 23 vjeç. Disa prej komentuesve madje, i thonë se duket 10 vite më e madhe seç është, duke e bërë 33-vjeçe. Vetë Eva u ka dhënë një përgjigje […]