Home Tag "fejohet"

Fejohet Rike Roçi, tregon unazën me diamant

0
Ish banorja e Big Brother, Rike Roçi ka treguar se prej një kohe të gjatë është në një lidhje të konsoliduar dashuria. Ajo nuk ka pranuar asnjëherë të bëjë komente mbi lidhjen e saj ose të bëjë publik identitetin e partnerit të saj. Por mesa duket  Rike Roçi është drejt fejesës, madje ka treguar edhe unazëndhe ka […]

Fejohet Ledri Vula, por kush është fatlumja?!

0
Fotot e tij me vajza bëjnë gjithnjë bujë në rrjetet sociale. Së fundmi një foto e tij me një vajzë në aeroport i bëri sërisht mediat të lakojnë emrin e tij. Fotogrtafia në fjalë praqiste reperin në aeroportin e Nju Jorkut duke u puthur me një vajzë. Ndërkaq zhurma në media ka filluar prapë. Flitet për një […]

Taulant Xhaka publikon foto gjatë cermonisë së fejesës

0
Si i vëllai Graniti ashtu edhe Taulant Xhaka ka rënë në dashuri e është fejuar me një vajzë shqiptare. Më konkretisht, më luftaraku prej vëllezërve Xhaka dje u fejua me bukuroshen Arbnora në një ceremoni familjare. Ndërsa sot Taulanti ka publikuar dy fotografi romantike njëra shkrepur teksa puth në ball të fejuarën dhe tjetra teksa presin tortën. Arbnora shfaqet e veshur në […]

Fejesa e tyre bëri shumë bujë, por ku kanë shkuar Joni dhe Merlin

0
Duket se ata kanë dashur t’i shpëtojnë paksa gjithë vëmendjes së krijuar nga fejesa e tyre, pasi ky event u bë një nga lajmet me të diskutura në media këto dy ditët e fundit. Por Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri, kanë fituar sërish vëmendje. Në disa postime të bëra në rrjetet sociale ata kanë bërë të […]

Si një ëndërr që u bë realitet. Fejohet Afërdita Dreshaj

0
Veç artit të saj Afërdita Dreshaj është në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes disa vjeçare me hokeistin çek, Jakub Kindl. Ata postojnë shesh foto me njëri-tjetrin, ndërsa së fundmi gjërat mes tyre janë bërë vërtet serioze. Këngëtarja ka bërë të ditur për publikun se është fejuar me Jakubin. Ky i fundit i ka […]

Rihanna e fejuar me miliarderin arab?!

0
Tabloidët britanikë hedhin dyshime mbi stastusin aktual të artistes. Në mediat ndërkombëtare, fotot Rihannas duke shkëmbyer puthje pasionante në pishinë bënë mjaft bujë. Ndërsa çifti është fotografuar edhe herë të tjera bashkë, por teksa u kapën “mat” duke u puthur vërtetuan se ishin në një lidhje. Lajmi se Rihanna është një një lidhje me miliarderin arab Hassan Jameel, nuk është […]