Home ShowBiz E papritur! Konkurrenti i Për’Puthen rrëfen dashurinë dhe planet për fejesë
E papritur! Konkurrenti i Për’Puthen rrëfen dashurinë dhe planet për fejesë
0

E papritur! Konkurrenti i Për’Puthen rrëfen dashurinë dhe planet për fejesë

0
0

Ish konkurrenti i Për’Puthen Meliku ka gjetur dashurinë jashtë programit.

Ai ka qenë i ftuar në Shqipëria Live ku ka deklaruar për herë të parë se është i dashuruar me një vajzë nga Vlora.

Romanca e tyre po shkon aq mirë sa dyshja kanë vendosur të fejohen në gusht.

‘Jeta ime shkon shumë bukur. Jam në një lidhje me një vajzë nga Vlora. Kemi kohë që njihemi, edhe më parë njiheshim po nuk kishim këtë marrëdhënie. Jemi njohur që para Përputhen por kemi pasur raporte miqësore. Nuk do të ketë një profil publik edhe para se të publikoja fotot mezi ia mbusha mendjen. Ajo nuk do të bëhet e famshme, thjesht që të jetë e lumtur. Jemi prezantuar edhe me familjarët, bashkjetojmë bashkë. Po shkon shumë mirë, jemi si shokë’, tha ai.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=vAqCxhM6RC8

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/perputhen_tch/