Home Tag "femijet"

Nga planet për fëmijë tek shpirti binjak, Fifi i rrëfen të gjitha

0
Këngëtarja Fifi është vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes sa i takon jetës së saj private. Ajo ka rrëfyer disa herë për një dashuri të pamundur, por që kishte vendosur të mos e bënte publike. Sot ajo vijon të jetë në qendër të vëmendjes, por për shkak të ndryshimeve që ka bërë në pamje […]

Baba për herë të parë… ja çfarë thotë Ledri

0
Këngëtari Ledri Vula ishte i ftuar gjatë mbrëmjes së djeshme në “Klan Kosova” në emisionin “Ndërrimi i natës”, ku ka folur gjatë për karrierën e tij muzikore, por edhe për lidhjen e tij me Sarën. Një ditë më parë mediat rozë publikuan lajmin se Ledri dhe Sara do të bëhen prindër për herë të parë […]

Xhensila tregon për herë të parë si lindi emri Ajka, “Ai lart ka plane të qarta..”

0
Këngëtarja Xhensila Myrtezai është vënë mbrëmjen e djeshme përballë fëmijëve e ftuar në spektaklin “Në kurthin e Piter Pan”. Ata e kanë pyetur Xhensilën për Besin, vjehrën, prindërit e saj dhe Ajkën  dhe këngëtarja është përgjigjur duke treguar më shumë rreth jetës së saj si dhe periudhës së karantinës. Këngëtarja ka treguar gjithashtu se si […]