Home ShowBiz Festë e dyfishtë, në familjen e Medës nuk mungojnë dedikimet e ëmbla
Festë e dyfishtë, në familjen e Medës nuk mungojnë dedikimet e ëmbla
0

Festë e dyfishtë, në familjen e Medës nuk mungojnë dedikimet e ëmbla

0
0

Festë e dyfishtë në familjen e Medës. Në ditën e Pavarësisë së Kosovës djali i këngëtarit feston ditëlindjen.

Në 11 vjetorin e të birit nuk kishte si të mungonte një dedikim i ëmbël nga i ati ku krahas disa kujtimeve të veçanta shkruan:

‘Urime ditëlindjen Aldioni jem të uroj të gjitha të mirat në jetë, të duam pa masë’.

Ndërsa bashkëshortja e tij Luljeta e uroi kështu të birin:

‘Sot 11 vjet erdhe në jetën tonë dhe e mbushe me plot dashuri, të uroj shëndet dhe lumturi gjatë gjithë jetës zemër.

Linku: https://www.instagram.com/luljeta.pergjecaj/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/mehdin_pergjecaj/

tags: