Home Tag "foto nga shtepia"

Habit Eleni Foureira, vetëm me një peshqirë dhe me këmbët e ngritura

0
Këngëtarja shqiptare Eleni Foureira, është shfaqur mjaft joshëse në fotot që ka publikuar së fundmi. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtarr, ka provokuar ndjekësit në Instagram, me foton e re të realizuar një shtrat. Fotoja ku shfaqet vetëm me peshqire, ka marrë shumë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit. Nga ana tjetër Eleni po vazhdon […]

Në shtëpinë e Alketa Vejsiut

0
Ka bërë hapin e radhës. Pas rikthimit nga pushimet e gjata dhe nga malli që ka pasur për shtëpinë postoi si rrallëherë një foto të saj. Nuk hyri brenda, por e shkrepi në oborr. Pemë, lule, gjelbërim, aty ka gjithçka që e bën të jetë kopsht. Me të drejtë e paska marrë malli. Në këtë […]