Home ShowBiz Habit Eleni Foureira, vetëm me një peshqirë dhe me këmbët e ngritura
Habit Eleni Foureira, vetëm me një peshqirë dhe me këmbët e ngritura
0

Habit Eleni Foureira, vetëm me një peshqirë dhe me këmbët e ngritura

0
0

Këngëtarja shqiptare Eleni Foureira, është shfaqur mjaft joshëse në fotot që ka publikuar së fundmi.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtarr, ka provokuar ndjekësit në Instagram, me foton e re të realizuar një shtrat.

Fotoja ku shfaqet vetëm me peshqire, ka marrë shumë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit. Nga ana tjetër Eleni po vazhdon suksesin e saj në muzikë dhe është ndër emrat më të komentuar në botën e showbizit si në vend ashtu edhe botë.

View this post on Instagram

Call me LOQUITA !!! 😝

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Link: https://www.instagram.com/p/BzwGimJijsU/

Link: https://www.instagram.com/p/Bx15VKtifvy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzyDNsiiLqC/