Home Tag "foto nga shtrati"

Dafina pozon nga shtrati, këngëtarja pozicion provokues me këmbët sipër

0
Dafina Zeqiri godet sërish, këtë herë me disa foto provokuese nga shtrati. Këngëtarja, e njohur për ndryshimet e shpeshta të pamjes, shfaqet gjithmonë në formë në fotot që shpërndarn në instagramin e saj. Duket se Dafinës i shkon çdo ngjyrë e model flokësh dhe në çdo eksperiment të saj me pamjen, duket shumë mirë. Së […]

Arbenita foto nga shtrati, modelja shfaqet sensuale, por e trishtuar

0
Arbenita Ismaili dhe reperi Fero ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të zërave për një ndarje mes tyre. Këngëtari vendosi të largohej në Gjermani për projekte të reja në fushën e muzikës, ndërsa Arbenita edhe pse thuhet se janë ndarë i uroi fat. Që pas thashethemeve për ndarje, modelen e kemi […]

Georgina Rodriguez publikon foto nga shtrati duke puthur Kristiano Ronaldon

0
Kristiano Ronaldo është futbollisti më i njohur në të gjithë botën, që me talentin e pazakontë ka lënë gjurmë në historinë e futbollit. Kristiano Ronaldo është gjithashtu edhe një familjar mjaft i mirë, i cili së bashku me partneren e tij Georgina Rodriguez, përkujdesen për katër fëmijët e tyre. Së fundmi e dashura e Ronaldos […]