Home Tag "foto nga shtrati"

Provokuese nga shtrati, Arjola ndez rrjetin me foto të nxehta

0
Aktorja e njohur Arjola Demiri ka vendosur të ndezë rrjetin me foto ku pozon mjaft joshëse. Ajo ka postuar në instagram një foto ku shfaqet e shtrirë në shtrat me një palë rroba të bardha të shkurtëra, teksa ekspozon format e saj perfekte. Aktorja ka postuar gjithashtu edhe disa foto të tjera ku pozon me […]

Foto nga shtrati me Anwar, Dua ndan momentet intime me të dashurin

0
Dua Lipa dhe Anwar Hadid prej kohësh tashmë janë në një lidhje me njëri tjetrin. Ata të dy i shohim gjithmonë bashkë duke mbështetur njëri tjetrin në projektet respektive. Dua është shpërngulur aktualisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të qëndruar pranë partnerin dhe së fundmi kanë shtuar edhe një pjestar të ri në […]

Provokuese nga dhoma e gjumit, Xhensila pozon si asnjëherë më parë

0
Xhensila është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Atë e shohim gjithmonë në formë perfekte dhe të kuruar deri në detaj në çdo dalje të saj publike. Edhe në rrjetet sociale ku është vazhdimisht aktive e shohim të ndajë me fansat momentet më të bukura familjare, por edhe projektet e saj muzikore. […]

“Mirëmëngjes dashuri..”, Enca i shpreh ndjenjat nga shtrati…

0
Këngëtarja Enca Haxhia është mjaft aktive në instagram ku e shohim vazhdimisht të postojë foto dhe video ku shfaqet gjithmonë në superformë. Këtë herë këngëtarja shfaqet mjaft tërheqëse me një foto nga shtrati, pa grim por me një fytyrë perfekte. “Mirëmëngjes dashuri”, shkruan ajo krahas fotos shoqëruar me një zemër të kuqe, por nuk tregon […]

Puthje në shtrat me Nikin, Albani sjell momente intime me modelen

0
Alban Ramosaj dhe modelja Niki Delijorgji prej kohësh po përfliten për një histori dashurie mes tyre. Gjithçka nisi pasi Niki postoi në instagram një video ndërsa kërcente me këngën e Albanit, ku deklaroi se ishte një dedikim për të dhe vetë këngëtari me reagimin e tij u duk sikur e pranoi një gjë të tillë. […]

Xhensila pozon nga shtrati pa pikë grimi, na la pa fjalë

0
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është dalluar gjithmonë për thjeshtësinë dhe ëmbëlsinë që e karakterizon në pamje. Atë e kemi parë shpesh me një grim të lehtë, ndonjëherë edhe të palyer dhe mund të themi se nuk ka zhgënjyer aspak, përkundrazi dukej edhe më e bukur në versionin ujë e sapun. Këtë sapo na e vërtetoi me […]

Foto sensuale nga shtrati, Morena tërbon fansat vetëm me…

0
Këngëtarja e njohur Morena Taraku është rikthyer sërish në rrjetet sociale, pas një periudhe të shkurtër shkëputjeje. Atë e pamë të angazhuar në ndihmë të banorëve të prekur nga tërmeti, ndërsa postoi disa video me fëmijët duke dhuruar ndihma, lodra e veshmbathje. Morena ka punuar gjithashtu edhe për të sjellë disa hite njëra pas tjetrës […]

Loredana foto nga shtrati, këngëtarja gati nuk njihet

0
Loredana është ndoshta emri më i lakuar kohët e fundit, kjo për shkak të njoftimit që vetë ajo dha disa kohë më parë për ndarje nga Mozzik jo vetëm në jetën personale, por edhe në atë profesionale. Reperja është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston vazhdimisht foto e video të ndryshme ku e shohim […]