Home Tag "foto seksi"

Anxhelina publikon foto seksi – Reagon Alberie Hadërgjonaj

0
Anxhelina Hadërgjonaj është duke shijuar pushime në një vënd të nxehtë. Ka postuar një foto shumë seksi me bikini. Kjo foto po bën xhiron në media. Përveç komenteve të shumta që kjo foto nga marrë, ka reaguar edhe mamaja e Anxhelinës, Albërie Hadërgjonaj. Ajo njihet si një mama shumë sportive dhe normalisht që komenti i […]

Kjo është foto më seksi e Ronelës nga party i ditëlindjes

0
Mbrëmjen e djeshme këngëtarja bukuroshe festoi 30 vjetorin e lindjes përkrahë miqëve të zemrës. Një festë gjigande e kuruar deri në detaje ishte kjo ditëlindje e organizuar nga vet Ronela. Deri pak orë më parë kemi parë vetëm video të ndryshme nga party i Ronelës por tashmë sapo pam foton më seksi të saj. Me […]

Sipër tavolinës – Enca publikon foton më seksi

0
Bukuroshja Enca e cila është duke shijuar sukseset e saj të njëpasnjëshme, pas publikimit të këngës “Jealous” e cila rezultoj një sukses si gjithmonë, Enca është duke u marrë edhe me xhirimin e filmit të Ermal Mamaqit. Mezi po e presim Encën në rolin e saj si aktore. Së fundmi ka publikuar një foto shumë […]

Ia kërkoi publikisht, si reagoi Kejvina?!

0
Kejvina Kthella është duke djegur rrjetin me fotot më seksi nga vëndi ku po pushon. Normalisht që duke publikuar këto foto ajo e mendon edhe komentet që do marri. Mbizotërojnë komentet positive duke i bërë komplimente por dikush ia ka kërkuar publikisht Kejvinës. Si ka qënë reagimi i saj?! Asnjë përgjigje në koment dhe asnjë […]

I keni vënë re?! Këto janë femrat e Showbizit më seksi me bikini

0
Jemi në periudhën më të bukur të vitit nga ku sytë na shohin vetëm femra me bikini, fustane të shkurtër apo me veshje elegante. Pushimet femrat e shoëbizit kanë filluar ti bëjnë që në Qershor. Më poshtë do të gjeni fotot më të bukura të shkëputura nga pushimet e bukurosheve tona dhe gjykoni vetë më […]