Home ShowBiz Upss pse Eva fshiu videon seksi me bikini?!
Upss pse Eva fshiu videon seksi me bikini?!
0

Upss pse Eva fshiu videon seksi me bikini?!

0
0

Eva Ndoj është duke shijuar pushimet e kësaj vere më njerzit e zemrës, pranë bregdetit. Këto ditë të nxehta vere edhe Eva sikurse çdo vajzë tjetër simpatike, ka shpërndarë video dhe foto të ndryshme të saj nga pushimet. Na ka rënë dje në sy një postim i bërë nga Eva me një video shumë seksi ku pozonte me bikini duke na lënë pa fjalë më format e saj tepër elegante.

Por diçka ka ndodhur me atë video dhe Evës dicka nuk i ka pëlqyer dhe e ka fshirë nga instastory. Ndërkohë stafi i ArkivaNews ka arritur që të kapë një pjesë të kësaj video me foto.

Çfarëdo që të ketë qënë arsyeja, Eva në këtë video dukej shumë sensuale.

 

Foto e shkëputur nga video e fshirë:

WhatsApp Image 2020-08-10 at 10.49.58

Link: https://www.instagram.com/evandoja_/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCjbaAon-JW/