Home ShowBiz Kush ka kopjuar kë? Sparkata më e bukur ajo e Albës apo Klaudias
Kush ka kopjuar kë? Sparkata më e bukur ajo e Albës apo Klaudias
0

Kush ka kopjuar kë? Sparkata më e bukur ajo e Albës apo Klaudias

0
0

Të dyja bukuroshe dhe tepër elegante, të dyja janë pjesë e botës së kërcimit. Të dyja kanë qënë pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos.

Një ditë më parë vajzat vijnë me foto shumë të nxehta. Me bikini dhe duke bërë sparkatën. Është kjo foto që ka bërë bashkë Alba Hoxhën dhe Klaudia Pepa.

Po kush pozoi më bukur?! Kjo vlen të vëndoset nga ndjekësit dhe nga publiku.

Kujtojmë që Klaudia ka qënë bashkëshortja e Albi Nakos dhe është vëndosur të ushtrojë profesionin e saj në Itali.

Ndërsa Alba është përfolur për një lidhje dashurie me Albin por asnjëri prej të dyve nuk e ka bërë publike, ndërsa profesionin Alba e ushtron në Tiranë.

 

Fotot e vajzave që nuk duhet humbur:

View this post on Instagram

🥴 #streching

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDoFcnWArtS/

Link: https://www.instagram.com/p/CDoETbUKFVZ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDqn1cLKAVz/