Home Tag "geti"

Në 1 vjetorin e Marget, Getoar Selimi bën dedikimin emocionues

0
Në familjen e Getit dhe Marinës ka vend për festë. E vogla e tyre Marget feston 1 vjetorin e lindjes. Urimet kanë qenë të shumta por urimi i Getit ka rrëmbyer zemrat e ndjekësve. ‘Jeta e babait, kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti. Tani kur shoh buzëqeshjen tënde engjëllore dhe […]

‘Jeta e babës’, Getoar Selimi ndan pozën e parë me të bijën

0
Getoar Selimi është një nga emrat më të lakuar të repit në vendin tonë. Mjafton të klikojmë emrin e tij dhe do të ndeshemi me një listë të gjatë suksesesh. Jetën private këngëtari është munduar ta mbajë sa më larg vëmendjes mediatike. Së fundmi ai ka surrizuar ndjekësit me një postim me të voglën e […]

Pas emrit të veçantë, Marina ndan pozën e ëmbël me të bijën

0
Marina dhe Geti pak orë më parë janë bekuar me ardhjen në jetë të të voglës së tyre. Ata kanë zgjedhur një emër mjaft të veçantë Marget që vjen si rrjedhojë e bashkimit të emrave të Marinës dhe Getit. Marina ka ndarë pozën e ëmbël në rrjete sociale ku është siguruar që mos të postojë […]

‘Verës do t’i vihet flaka’, Getoari surprizon si gjithmonë

0
Getoar Selimi është një nga reperët më të spikatur të estradës sonë. Prej një jetë i përkushtohet muzikës dhe padiskutim mund të themi se Geti e ka dërguar zhanerin e rrepit në një nivel tjetër. Ai numëron pafund momente suksesi në karrierën e tij ku çdo projekt është kthyer në hit. Këngëtari nuk ka ndërmend që […]

Këngëtarët bashkojnë forcat, projekti i Getoarit, Majkut dhe Ermalit ndez rrjetin

0
Këngëtarët bashkojnë forcat, projekti i Getoarit, Majkut dhe Ermali ndez rrjetin Reperi i njohur Getoar Selimi së fundmi ka bashkuar forcat me Ermal Fejzullahun dhe Majkun. Këngëtarët kanë një jetë që merren me muzikë dhe në reportorin e tyre numërojnë pafund hite të sukseshme që janë përqafuar nga të gjitha gjeneratat. Treshja prej kohësh paralajmëruan […]