Home Tag "geti"

Të ngecur në trafik, Marina nuk i shqitet Getit pa e bërë të flasë

0
Moderatorja bukuroshe Marina Vjollca së fundmi është gjithnjë e më shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të ndajë me publikun momente si nga jeta profesionale ashtu edhe nga ajo private. Këhtë herë Marina ka vendosur të realizojë një video në makinë ku ndodhet së bashku me Getin ndërsa kanë ngecur në trafik. Moderatorja […]

Marina del me peshqir dushi, kostumi i saj na la pa mend

0
Çifti i famshëm i showbizit Marina dhe Getoar  Selimi nuk kanë qëndruar jashtë vëmendjes së Halloween. Ata kanë festuar mbrëmjen e djeshme ndërsa kanë zgjedhur kostume vërtetë interesante. Marina me kostumin e saj të krijonte përshtypjen sikur sapo kishte dalë nga dushi. Ajo mbante veshur një robëtishan, një peshqir dushi në kokë, një palë shapka […]

Marina u kthye në ekran, por ja çfarë thotë Geti pas spektaklit

0
Marina Vjollca u rishfaq sërish në ekran pas 2 vitesh mungesë me spektaklin “Klanifornia Show”. Moderatorja këtë herë ka marrë përsipër drejtimin e një spektakli humori në të cilin aktorët e “Duplex”, rikthehen sërish në skenë, këtë herë me një koncept të ri. Spektakli nisi të shtunën dhe pati një shikueshmëri rekord nga fansa e […]

A është dakord Geti me emisionin e Marinës, ja se çfarë bëri ai

0
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u përfolën në media për një krizë në marrëdhënien e tyre. Burim i këtyre thashethemeve mendohej se u bë dëshira e saj për tu rikthyer sërish në ekran, por çifti hodhi poshtë gjithçka, duke u shfaqur më të dashuruar se kurrë. Madje Geti ka edhe një mesazh për spektaklin që […]