Home ShowBiz Në 1 vjetorin e Marget, Getoar Selimi bën dedikimin emocionues
Në 1 vjetorin e Marget, Getoar Selimi bën dedikimin emocionues
0

Në 1 vjetorin e Marget, Getoar Selimi bën dedikimin emocionues

0
0

Në familjen e Getit dhe Marinës ka vend për festë. E vogla e tyre Marget feston 1 vjetorin e lindjes.

Urimet kanë qenë të shumta por urimi i Getit ka rrëmbyer zemrat e ndjekësve.

‘Jeta e babait, kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti.

Tani kur shoh buzëqeshjen tënde engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jetë, mbështesin besimin tim, se jeta ia vlen të jetohet me të gjitha pengesat që vijnë e shkojnë gjatë rrugës. Babi do jetë gjithmonë këtu për ty bija ime!

Gëzuar ditelindjen e paç jetë të gjatë e të lumtur, Engjëlli im!’

Linku: https://www.instagram.com/ghettogeasy/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4e86d438-ad27-457b-866b-36eafe509e34

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/ghettogeasy/

tags: