Home Tag "geti"

A është dakord Geti me emisionin e Marinës, ja se çfarë bëri ai

0
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u përfolën në media për një krizë në marrëdhënien e tyre. Burim i këtyre thashethemeve mendohej se u bë dëshira e saj për tu rikthyer sërish në ekran, por çifti hodhi poshtë gjithçka, duke u shfaqur më të dashuruar se kurrë. Madje Geti ka edhe një mesazh për spektaklin që […]

Marina në prehërin e Getit, por fustani ekspozon më shumë nga çduhet

0
Moderatorja Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj këngëtari Getoar Selimi janë bërë së fundmi objekt bisede në media për një krizë të mundshme. Por thashethemet u hodhën poshtë nga Geti i cili disa ditë më parë postoi një foto më Marinën, ku dukeshin shumë të lumtur. Këtë herë ka qënë Marina ajo që ka postuar […]

A ka krizë mes Marinës dhe Getit, foto e fundit vërteton gjithçka

0
  Kohët e fundit është përfolur në media se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi mund të jenë në një krizë. Hamendësimet lindën pasi çifti nuk po i pëlqenin më postimet e njëri tjetrit në Instagram dhe kishin kohë që nuk postonin asnjë gjë së bashku. Por thashethemeve ju tha fund vetë Geti i cili postoi një […]

Çfarë i ndodhi Majk në xhirimet e klipit “Malena”

0
Para 1 muaj e gjysëm Majk dhe Geti kanë publikuar super hitin e verës me titull “Malena”. Siç çdo këngë e tyre edhe Malena rezultoi një super sukses dhe super bashkëpunim midis tyre. Ka kaluar 1 muaj e pak nga dita e publikimit dhe klipi ka arritur gati 10 milion klikime në YouTube. Publiku shikon […]

Kujdesni! Bomba do të shpërthejë shumë shpejt nga Geti

0
Kemi parë disa ditë më parë një postim që Geti dhe Majk po përgatisnin projektin e rradhës por nuk kemi pasur asgje të konfirmuar nga dy rreperat, deri në këto momenti kur Geti ka ndezur sinjalin e kuq. “Koha për të lëshuar një bombë” ka thënë Geti në një postim të tij në profilin e […]

Paloma zbulon super projektin e dy rreperave të suksesshëm

0
Rudi Demneri apo e njohur ndryshe si Paloma ka qënë në studion muzikore të bashkëshortit të saj, producentit Alandy. Në studio ajo është hasur me dy nga rreperat më të suksesshëm që mesa duket po përgatisin super projektin muzikorë.   Bëhët fjalë për Getoar Selimin dhe Majk që nga foto ata pritet të sjellin një […]

Marina zbulon detajin që Geti është dashuruar pas saj

0
Marinën kjo e diel e ka gjetur pranë bregdetit. Teksa ishte futur në det për t’u larë dikush e ka bërë për të qeshur dhe nga foto e publikuar prej saj ka qënë një e qeshur me gjithë zemër. Por bashkë me postimin e kësaj foto të veçantë, vet Marina ka zbuluar një detaj të […]

“Në Serbi lëshuam një shqiponjë, në Rusi dy.” Nuk përmbahet Geti

0
Fitorja e Zvicrës ndaj Serbisë u përjetua si një fitore shqipëtare. E gjithë kjo pasi ishin dy futbollistët shqiptarë Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri ata që shënuan dy gola për fitore 2:1. Reagime të shumta ka pasur menjëherë pas përfundimit të ndeshjes. Një ndër ta është edhe reperi Getoar . “Ne Serbi e kena lshu […]

Ghetto Geasy dhe Skivi sollën dhuratën për të gjithë Shqiptarët

0
Në mesnatën e ditës së Pavarsisë rreperat e  grupit Babastars Ghetto Geasy dhe Skivi kanë publikuar këngën e rradhës. Kjo këngë titullohet “Bisha me dy koka” kushtuuar shqiptarëve në këtë ditë feste. Klipi erdhi i kuruar deri në detaje dhe me motive kuq e zi. Për të gjithë shqiptarët kudo që ndodhet erdhi himni i […]