Home Tag "gixhari"

Çfarë e preku këtë herë, Olta Gixhari shpërthen në lot

0
Olta Gixharin jemi mësuar ta shikojmë si një grua të fortë dhe të guximshme brenda mureve të shtëpisë dhe jo vetëm. Së fundmi aktorja ka pasur një shpërthim të fortë emocional. Teksa i shkruante një letër të ëmës ajo ka shpërthyer në lot. Fakti që janë të izoluar prej kohësh dhe nuk kanë takuar familjarët […]

Kristi ka rënë brenda me Oltën! Banori i BBV bën lëmsh rrjetin

0
Kristi dhe Olta së fundmi kanë kthyer vëmendjen e rrjetit tek ta. Dyshime të forta janë ngritur në rrjet për diçka më shumë mes tyre. Pyetja anonime që u zhvillua disa ditë më parë ka trazuar rrjetin. A ka Kristi ndjenja për Oltën? Kristi thjesht nuk do ta pranojë si term që është manipuluar. Thotë rri […]

Falë Big Brother dalin pamjet e para të Oltës me partnerin

0
Olta Gixhari është një nga emrat më të njohur në estradë por jetën private e ka mbajtur larg vëmendjes. Deri para se të futej në Big Brother gjithçk aqë dinim rreth partnerit të saj është emri Dori. Mbrëmë partneri i ka bërë një surprizë të veçantë. Ai i ka dërguar një video-mesazh ku janë shfaqur […]

Si u njoh me partnerin, Olta Gixhari e rrëfen për herë të parë

0
Olta Gixhari dhe jeta e saj personale gjithmonë ka ngjallur kuriozitet tek ndjekësit. Partneri i saj Dori nuk është aspak i njohur për audiencën pasi kështu ka zgjedhur vetë. Gjatë qëndrimit në Big Brother Vip ajo ka rrëfyer njohjen me partnerin. Në një udhëtim në Madrid i ndryshoi jetën, pasi u takua rastësisht me djalin që do […]