Home Tag "gucci"

Leonora thumbon: Jo Gucci, po 7 euro!

0
Tashmë kur në modë janë gjërat luksoze “Gucci”, këngëtarët tanë janë shumë të dhënë pas tyre, madje nuk hezitojnë që të blejnë edhe gjërat më të shtrenjta të kësaj firme. Por ka edhe nga ata njerëz që nuk iu intereson një gjë e tillë. Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi nuk e vret shumë mendjen për jetën […]

Shumë sharmante Lori, por vetëm çmimi i xhaketës së saj të lë pa frymë

0
Jo vetëm për faktin se ajo është trashëgimtarja e Top Channel, por edhe për stilin dhe sharmin e saj te veçantë, të shpalosur në jetën e përditshme, Lori Hoxha është një nga vajzat me më shumë fansa dhe ndjekës në rrjetet sociale. Lori ndjek trendet më të fundit në botë, ndërsa çmimet e garderobës së saj janë marramendëse. Ajo në fotografinë e fundit në […]