Home Tag "hana"

U zhduk krejt papritur nga instagrami, zbulohet çfarë ndodhi me Loredanën

0
Reperja e famshme Loredana Zefi është zhdukur krejt papritur nga rrjetet sociale duke vendosur të mbyllë llogarinë e saj në instagram ku numëronte miliona ndjekës. Këngëtarja nuk ka dhënë asnjë shpjegim për këtë veprim, por së fundmi është zbuluar se ajo ka vendosur të kalojë kohë me të bijën Hanën. Në faqet e instagramit të […]

Në hapat e prindërve, Loredana filmon Hanën ndërsa luan në piano

0
Reperja Loredana është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video me të bijën. Vogëlushja tashmë është rritur dhe ka filluar të ecë, të belbëzojë fjalët e para si dhe të tregojë se ka talent po njësoj si prindërit e saj. Loredana ka postuar në instagramin e saj një […]