Home Tag "hana"

Hana hedh hapat e parë, Loredana sjell videon më emocionuese me të bijën

0
Reperja Loredana është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes pas zbulimit të romancës së saj me producentin Macloud. Ka qënë vetë këngëtarja që zbuloi se mashkulli misterioz që e shoqëronte në Paris dhe me të cilin ajo dukej shumë e afërt ishte pikërisht producenti i njohur. Reperja ndërkaq prej disa muajsh ka bërë publike […]