Home Tag "hueyda el saied"

‘Një testament i çmuar për gratë’, miku i të ndjerës Hueyda El Saied zbulon projektet e lëna pezull

0
Arjan Konomi së fundmi ka qenë i ftuar për të folur më shumë rreth mikes së tij të ndjerë Hueyda El Saied. Opinionisti tregoi se gjatë udhëtimit në Luksemburg ka zbuluar më shumë rreth testamentit të çmuar të artistes që fatkeqësisht nuk arriti ti përfundonte. ‘Unë nuk kisha mundësi prej punës të qëndroja më tepër […]

Si rrallë herë, Hyeda El Saied pozon toples nga shtrati

0
Hueyda El Saied është një personazh shumë i dashur për publikun dhe ajo qëndron pranë fansave nëpërmjet Instagramit. Hueyda tashmë prej kohësh është larguar nga Shqipëria dhe jeton në Luksenburg së bashku me partnerin dhe djalin e saj. Së fundmi, si rrallë herë, balerina e njohur ka publikuar si rrallëherë një foto ku shfaqet topless dhe […]

Një vit pas ndarjes, Hueyda el Saied gjen dashurinë

0
Vitin e kaluar pas ndarjes nga bashkëshorti, me të cilin ka një djalë, Hueyda el Saied u lakua shumë në media. Mesa duket tanimë Hueyda e ka hedhur pas krahëve të kaluarën dhe ka nisur një lidhje të re dashurie. Ishte vetë ajo që postoi një foto krah partnerit të ri pak ditë më parë, ku shfaqeshin […]

Dhurata e parë që ka marrë Hueyda El Saied për festa, do ju habisë

0
Hueyda El Saied, vajza e njohur e ekraneve shqiptare pas largimit nga Shqipëria disa javë më parë zbulon se cila është surpriza e parë e Krishtlindjes. Përmes një fotoje në facebook, El Saied na zbulon se dhurata e parë është një furçë dhëmbësh, një dhuratë simbolike, por mesa duket bukuroshes i ka pëlqyer goxha… Link: https://www.facebook.com/hueyda.saied/photos/a.494826413934550.1073741825.359439550806571/1504625592954622/?type=3&theater […]

Hueyda El Saied pas divorcit ka një lajm jo të mirë

0
Hueyda El Saied mesa duket ka vendosur të largohet nga Shqipëria së bashhku me djalin. Largimin e ka bërë të ditur vetë ajo, ku teksa poston një foto nga avioni me Gabrieli shprehet se po largohet nga Shqipëria drejt Luksemburgut aty ka ku ka 5 vjet që jeton. Hueyda së fundmi ka qëne e komentuar […]

Mjaft prekës rrëfimi i Hueyda El Saied në “Wake Up”

0
Hueyda El Saied ishte e ftuar sot në “Wake Up” ku rrëfeu fëmijërinë e saj të vështirë. E rritur vetëm nga e ëma, Hueyd-ës i është dashur të përballet me shumë vështirësi e me mungesa nga ato më jetiket si ushqyerja. Ka pasur raste që ish-balerina ka shkuar në shkollë pa ngrënë. “Më është dashur […]