Home Tag "infektuar"

Këngëtarja shqiptare rezulton pozitive me COVID-19, ja gjendja e saj

0
Këngëtarja e njohur Adelina Thaçi ka rezultuar pozitive me COVID-19. Lajmin e dha vetë ajo përmes një statusi në facebook ku tregoi madje edhe simptomat e sëmundjes. Këngëtarja tregoi se gjatë këtyre ditëve ka ndier lodhje të madhe trupi, dhimbje koke e qafe, temperaturatë deri në 37,5, por nuk kishte humbje të shijes dhe nuhatjes. […]