Home Tag "iphone 8"

Del iPhone 8 – Ja sesi duket

0
Apple sapo ka prezantuar iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, i cili vjen në dy versione. iPhone 8 është 4.7 inç dhe iPhone 8 Plus 5.5 inç. Dy modelet e reja vijnë në tre ngjyra të ndryshme, gri, argjend dhe goldi i ri. Versioni bazë i secilit model vjen me 64 GB hapësirë memorjeje. iPhone […]

Sot do të prezantohet iPhone 8 – Eventi do shfaqet live

0
Sot do të prezantohet zyrtarisht iPhone 8. Smartphone-i i ri pritet të jetë një ndryshim i madh për kompaninë në këtë 10-vjetor të iPhone-it. Disa burime përmes së cilave thuhet se ka rrjedhur informacioni, thonë se ai do të kushtojë 1000 paund. Ky variant thuhet do të përfshijë si risi karrikimin pa tel, njohjen e […]