Home Tag "ish i dashuri"

Miliarderi Iranian uron Morena Tarkun për ditëlindje

0
Vitin e kaluar shume media rozë u fol për lidhjen e këngëtares Morena Taraku me miliarderin Iranian i cili jetonte në Turqi. Megjithatë nuk zgjatu shume zgjati shumë, dhe çifti u nda duke mos treguar asnjëherë arsyen e vërtetë. Pas ndarjes, të dy vazhduan jetën duke postuar fotografi të shumta nga jeta luksoze që bënin. […]

A duhet të jeni miq me ish-partnerët?! Ekspertët japin një përgjigje

0
Shpesh herë kemi dëgjuar shprehjen “Jemi ndarë, por gjithsesi mund të mbetemi miq të mirë”. Po gjithmonë është ngritur pyetja nëse duhet të qendroni miq apo duhet të shkëpusni çfarëdolloj marrëdhënie me ish-partnerët tuaj. Por psikologët thonë se të mbash kontakte me ish partnerin nuk është një ide e mirë. Ka njerëz që janë të […]