Home Tag "Jakup"

Burri i Afërditës e flet kaq bukur shqipen, madje në dialekt kosovar

0
Bashkëshorti i modeles shqiptare Afërdita Dreshaj ka filluar të mësojë shqip dhe këtë sapo na e vërtetoi modelja përmes një videoje të postuar në instagram. Ajo e pyet bashkëshortin e saj çek se çfarë ka mësuar dhe ai fillon ta pyesë në shqip “Si je” dhe “Çka po ban”, këtë të fundit në dialet kosovar. […]

Afërdita ka bashkëshortin më të mirë në botë, kur ta shihni çfarë bën ai do ti jepni të drejtë

0
Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl e kanë treguar disa herë se kanë një marrëdhënie shumë të veçantë me njëri tjetrin. Modelja dhe lojtari profesionist i Hokey publikojnë vazhdimisht foto e video të ndryshme si nga pushimet ashtu edhe nga përditshmëria e tyre ku nuk mungojnë surprizat sidomos kundrejt Afërditës. Modelja ka postuar […]