Home ShowBiz Rikthehet në vendin ku tha po dy vite më parë, Afërdita video romantike me të shoqin
Rikthehet në vendin ku tha po dy vite më parë, Afërdita video romantike me të shoqin
0

Rikthehet në vendin ku tha po dy vite më parë, Afërdita video romantike me të shoqin

0
0

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj prej dy vitesh është e martuar me sportistin çek, lojëtarin profesionist të Hokey, Jakub Kindl.

Ata të dy organizuan dy vite më parë një ceremoni shumë të veçantë mes miqsh dhe të afërmish për dasmën e tyre, të cilën e kujtojnë edhe sot me nostalgji.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto me të shoqin ku shfaqen gjithnjë të lumtur së bashku.

Së fundmi ajo dhe Jakub kanë vizituar edhe njëherë hotelin në Pragë ku modelja i tha po sportistit para dy vitesh.

Në një video të postuar në instagram ata të dy shfaqen së bashku duke u puthur, ndërsa modelja shkruan: “Aty ky thashë po, dy vite më parë”, ndërsa e shoqëron videon me disa zemra të kuqe ku shkruhet “Të dua”.

Link: https://www.instagram.com/aferditadreshaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6xuYWWI9yW/