Home Tag "kastro zizo"

Habit këngëtari, i jep vetes një shuplakë në mes të emisionit

0
Një ndër personazhet më të përfolur në showbizin shqiptar, Kastro Zizo, në një video për emisionin “Thumb” i ka habitur të gjithë me një veprim të tij. Shumë personazhe dërguan video përshëndetëse për episodin e fundit të emisionit, ndërsa Kastro gjatë momentit që ka bërë xhirimin ka goditur veten me shpullë. “Hej hej, ‘Thumb’ sezoni mbaroi pushimet do […]

Shumë i çuditshëm Kastro Zizo: “Dua të lë veten shtatzënë”

0
Ai është i famshëm për deklaratat e tij kontradiktore, por edhe për postulatet e tij plot filozofi alla Kastro. Së fundmi Kastro Zizo  i ka befasuar të gjithë më një postim në Instagramin e tij. “Dua të lë veten shtatzënë, ta pjell dhe në fund t’i bëj moral për kontraceptivët”, shkruan Kastro në postimin e […]

Radikal Kastro Zizo: “Dashuria është për injorantët”

0
Këngëtari i njohur Kastro Zizo është mjaft i famshëm për qëndrimet e tij kontraverse në lidhje me shumë aspekte të jetës. Ai është i hapur dhe çdo detaj të jetës së tij nuk ka problem ta bëjë publik. Së fundmi i ftuar në emisionin Top Shoë Magazine, ai ka shprehur konceptin e tij për dashurinë. […]

Kastro Zizo bëhet baba për herë të tretë?

0
Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme Kastro Zizo ka ndarë me fansat e tij në Instagram një lajm të gëzueshëm. Në media menjëherë bëri jehonë lajmi se këngëtari i njohur është bërë baba për herë të tretë. Kastroja ka publikuar në Instagram një foto ku ka lajmëruar fansat e tij se është bërë baba i një […]