Home Tag "kastro zizo"

Befason duke anuluar fejesën, Kastro Zizo jep një sqarim publik

0
Lajmi se këngëtari Kastro Zizo do të fejohej pas dy martesave të dështuara, u bë viral në portalet informative. Ky i fundit madje befasoi të gjithë të ftuarit zyrtarisht dhe një pjesë të publikut, me një postim të bërë publik pas bujës dhe zhurmës mediatike të fejesës së tij. Për të shuar këtë zhurmë të madhe që […]

Kastro Zizo sërish dhëndërr?! Ja kush i ka rrëmbyer zemrën

0
Këngëtari Kastro Zizo pritet të martohet sërish. Pak kohë më parë ai u shpreh në një intervistë se dy martesat e mëparshme nuk rezultuan të suksesshme dhe është afër martesës së tretë. Dhe kjo po ndodh vërtet pasi sot familja e Kastros ka shpërndarë ftesat e fejesës për të afërmit dhe miqtë. Këngëtari do të […]

Kastro Zizo me foton e fundit i ka shkrirë së qeshuri të gjithë

0
Pas pjesëmarrjes së tij në “Kënga Magjike”, ai ka qenë një ndër artistët më të komentuar, për shkak të postimeve të tij, i indinjuar për mënyrën si kishin votuar kolegët. Megjithatë Kastro i ka lënë pas postimet për festivalin dhe me foton e fundit i ka habitur të gjithë. Këngëtari shfaqet i veshur si babagjysh, […]

Kastro vjen më një super këngë dhe një super interpretim

0
Kastro Zizo është pikasur gjithmonë për talentin dhe natyrën e veçantë të publikimit të klipeve. Mbrëmë ai ka publikuar këngën më të re të titulluar “Pa Faj” e cila do ta përfaqësojë Kastron në festivalin “Kënga Magjike”. Këtë herë ai vjen në bashkëpunim me Rea Nuhu me një projekt të veçantë. Kënga flet për marrëdhënien […]

Mes shumë fëmijëve, a mund ta gjeni kush është Kastro?

0
Fundjava është e nostalgjisë. Ku ka më mirë sesa fotot bardhë e zi. Ato janë më të bukurat. Kastro Zizo ka postuar një foto shkolle të shkrepur në vitin 1993. Në të ndodhen 12 djem të vegjël e bukurosha, po kush është vallë Kastro. As vetë ai nuk e ka treguar kush është. Nëse do […]

Dasma e Marinës dhe Getoarit ‘detyron’ Kastron të martohet

0
Kastro Zizo ka pasur dy martesa të cilat kanë përfunduar, po ai është ende shumë i ri. Sigurisht që nuk do ta kalojë jetën vetëm. Ai mund të ketë dikë në jetën e tij dhe ndoshta shumë shpejt do martohet. Deklaratën e ka bërë vetë në rrjete sociale. Ai ishte i ftuar në dasmën e […]

Shpërthen Kastro Zizo ndaj brezit të ri

0
Një vrasje e ndodhur ditën e sotme për një karikues celulari e ka indinjuar së tepërmi Kastro Zizon. Edhe njëherë tjetër është bindur që jetesa në Shqipëri është e vështirë. Ai ka shprehur hapur mospëlqimin për brezin e ri dhe edukatën që kanë marrë. Kastro ka shkruar se nuk e kupton ende ç`bën në një […]