Home ShowBiz Eneda Tarifa, Kastro Zizo dhe Robert Berisha, në një projekt elektrizues. Konfirmohet bashkëpunimi i vitit
Eneda Tarifa, Kastro Zizo dhe Robert Berisha, në një projekt elektrizues. Konfirmohet bashkëpunimi i vitit
0

Eneda Tarifa, Kastro Zizo dhe Robert Berisha, në një projekt elektrizues. Konfirmohet bashkëpunimi i vitit

0
0

Gjatë ditës së sotme kemi pasur kënaqësinë të marrim konfirmimin për një bashkëpunim elektrizues muzikor, mes tre emrave shumë të dashur nga publiku.

Lajmi që u lakua shumë gjatë ditëve të fundit, është konfirmuar tashmë nga trioja e këngëtarëve në fjalë.

I ftuar në emisionin “Wake Up” këngëtari Robert Berisha dy ditë më parë zbuloi projektin e tij më të afërt muzikor.

Ai tha se bashkëpunimi i radhës do të jetë me dy këngëtarët e njohur . Treshja do të risjellë versionin e ri të një kënge të vjetër shqiptare.

Autori i hitit të fundit “Pa ty”  zbuloi se ata kanë menduar ta sjellin bashkëpunimin muzikor të realizuar në një klip, që pritet të xhirohet javën e ardhshme dhe që mund të publikohet në fund të këtij muaji apo në fillim të tetorit.

Gjatë ditës së sotme edhe Kastro Zizo ka konfirmuar jo vetëm këtë lajm, por ka bërë një rezyme të gjithë projekteve që pritet të realizojë deri në fillim të vitit tjetër. Mes të tjerash edhe një martesë hipotetike.

 

Robert Berisha në " Wake Up"

Robert Berisha zbulon bashkëpunimin e ri muzikor me Eneda Tarifen dhe Kastro ZisonNa rrëfeu edhe disa "sekrete" të vogla për Nora Istrefin dhe vajzën Rene 🙂

Posted by Wake Up në Top Channel on Wednesday, September 19, 2018

Link: https://www.facebook.com/wakeuptch/videos/252827045374475/

 

Link: https://www.instagram.com/kastro_zizo_/

Link: https://www.youtube.com/watch?v=kejx6cU-mog

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BheKIkVh8d7/?taken-by=kastro_zizo_ / https://www.instagram.com/p/Bko5-iJArvn/?taken-by=enedatarifa / https://www.instagram.com/p/BarMdjnDfnX/?taken-by=robertberishaofficial