Home ShowBiz “Më mungojnë të pasmet”, habit Kastro Zizo: “Jam kërcënuar nga LGBT për të dalë hapur…”
“Më mungojnë të pasmet”, habit Kastro Zizo: “Jam kërcënuar nga LGBT për të dalë hapur…”
0

“Më mungojnë të pasmet”, habit Kastro Zizo: “Jam kërcënuar nga LGBT për të dalë hapur…”

0
0

Moderatori dhe kantautori Kastro Zizo ka mohuar hapur se është gay, ndërkohë që ka rrëfyer dhe një dhe se është kërcënuar.

Në emisionin e tij ‘Late Night Show’ Zizo ka thënë se është kërcënuar nga LGBT për të dalë hapur dhe për të pranuar se është gay.

“Miqtë e mi, nëse do të doja të isha gay do ishte i pari që do ta ndaja me ju me lumturinë më të madhe, për të të kërkuar dashurinë time të vërtetë, por nuk jam.

Kam pasur kërcënime nga komuniteti LGBT, që më thonë të dal hapur. Çfarë të dal hapur? Edhe po të doja, ta kërkoja thellë në veten time më mungon pjesa më e rëndësishme, të pasmet e mia dhe kur them të pasme e ka fjalën gjithmonë me eksportet dhe output mendon që unë kam kundrejt këtij komuniteti.”, është shprehur këngëtari.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=XP0cIk8jKJY

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxUtKOKAvl4/