Home Tag "Kattie Holmes"

Çifti I famshëm I jep fund martesës 6 vjeçare, zbuloni arsyen..

0
Kattie Holmes dhe Jamie Foxx, duket se I kanë dhënë fund martesës së tyre pas 6 vitesh së bashku. Çifti nuk është më bashkë që prej muajit maj të këtij viti, por vetëm tani ky lajm është konfirmuar. Pavarësisht se në tapetin e kuq të Met Gala, ata parakaluan së bashku dhe u shfaqën më […]