Home ShowBiz Çifti I famshëm I jep fund martesës 6 vjeçare, zbuloni arsyen..
Çifti I famshëm I jep fund martesës 6 vjeçare, zbuloni arsyen..
0

Çifti I famshëm I jep fund martesës 6 vjeçare, zbuloni arsyen..

0
0

Kattie Holmes dhe Jamie Foxx, duket se I kanë dhënë fund martesës së tyre pas 6 vitesh së bashku.

Çifti nuk është më bashkë që prej muajit maj të këtij viti, por vetëm tani ky lajm është konfirmuar.

Pavarësisht se në tapetin e kuq të Met Gala, ata parakaluan së bashku dhe u shfaqën më të dashuruar se kurrë, duket se diçka u shkoi keq.

Vetëm disa javë pas këtij eventi çifti nuk është parë më nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Jammie thuhet të jetë pare së fundmi në shoqërinë një këngëtareje të njohur, por ende nuk është konfirmuar asnjë gjë.

Link: https://www.hellomagazine.com/celebrities/2019082076683/katie-holmes-jamie-foxx-split/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1MYiX0JOTg/