Home Tag "Kejvina Kthella"

“M’u duke sikur ishe lakuriq” – Çfarë e detyroi Kejvinën të mbylli komentet në foton me të brëndshme

0
Dje modelja simpatike Kejvina Kthella i vuri flakën instagramit. Një galeri me foto shumë provokuese vetëm me të brëndshme. Komentet kanë vërshuar lum në të gjitha fotot e saj por në një nga fotot e publikuara me të brëndshme  ngjyrë bezhë, Kejvina ka bllokuar komentet. Dikush i ka shkruajtur që me këto të brëndshme dikej […]

Kejvina tërbon, flakë fare në fotot e saj më të fundit

0
Kejvina Kthella ka vendosur që t’i vëri flakën instagramit. Në profilin e saj janë publikuar 3 fotot më të nxehta ndonjëherë prej saj. Dy foto me të brëndshme në ngjyrë bojqielli e një tjetër me ngjyrë bezhë. Nuk e di ça mundemi të presim nga Kejvina! Link: https://www.instagram.com/p/BttBccNlibA/ Link: https://www.instagram.com/p/Btt5JmSlyqg/ Link: https://www.instagram.com/p/BtvcUcOlvUg/ Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BtgOccElupm/

“Dua të jem mami i …” Çudit me deklaratën Kejvina Kthella

0
Modelja dhe velina Kejvina Kthella është një ndër personazhet që ka kapur qiellin e popullaritetit kryesisht me paraqitjen e saj joshëse. U bë e njohur si vajza e Xing me Ermalin, por ende vijon të modelojë, pasi publikon herë pas here në rrjetet sociale pjesë nga fotoseksionet e saj. Ditën e sotme ajo ka pranuar ta pyesin në Instastory. […]

E bukur joshëse dhe provokuese, mahnit Kejvina Kthella, por fansat kapen pas një detaji pikant

0
Velina Kejvna Kthella është padyshim një super-femër e cila gjeneron shumë komente rreth paraqitjeve të saj publike. Linjat e saja prefekte gjithmonë kanë tërhequr vëmëndjedhe pozat e nxehta në Instagram marrin qindra komente nga fansat. Dhe së fundmi velina i ka vënë flakën Instagramit. E veshur me një fustan të shkurtër modelja ka vënë në pah […]

“Nuk u mërzite duke reklamu b*thën përdit”, Kejvina Kthella befason komentuesin me përgjigjen

0
  Ndosht fansat mund të jenë ndër të paktët zëra të vërtetë kritikë, për personazhet e showbizzit. Ata nuk ngurojnë të kritikojnë perosnazhet publikë, shpesh herë ama me fjalë shumë të ashpra. Kësaj rradhe, ‘pre’ e kritikave, disi pa të drejtë,  ka rënë dhe bukuroshja Kejvina Kthella, velina e “Xingut”. “Nuk u mërzite duke reklamu […]

Pas aksidentimit, Kejvina Kthella tregon me ç’shpejtësi po qarkullonte

0
Mbrëmjen e shkuar  Kejvina Kthjella mësohet të jetë përfshirë në një aksident, në zonën e “Ish-Bllokut”. Velina e “Xingut” po udhëtonte me një makinë të kuqe “Range Rover”, kur një makinë e ka përplasur. Kejvina është shprehur pas interesit të mediave se është shëndoshë e mirë. Ajo ka rrëfyer se dëmtime ka pësuar vetëm makina.   […]