Home ShowBiz “Lum komshiu që hap sytë” – E gjithë vëmëndja tek pantallonat e grisura të Kejvinës
“Lum komshiu që hap sytë” – E gjithë vëmëndja tek pantallonat e grisura të Kejvinës
0

“Lum komshiu që hap sytë” – E gjithë vëmëndja tek pantallonat e grisura të Kejvinës

0
0

Modelja Kejvina u kthye nga Italia për të qënë pjesë e emisionit të Ermal Mamaqit por edhe pse nuk është më pjesë e stafit të tij, Kejvina po punon për disa projekte në Shqipëri.

Ajo është bërë një ndër modelet që ka qëndrën e vëmëndjes për shkak të veshjes estravagande të saj dhe fotot tepër provokuese!

Kjo foto e fundit të saj me pantallonat e grisura, Kejvina ka arritur ti tërheqi të gjithëve vëmëndje dhe të kthehet në qëndrën e vëmëndjes së mediave.

View this post on Instagram

….

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0JjimNCgR5/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0GRLH8i7OD/