Home ShowBiz “Të rroftë b*tha!”, degjeneron me përgjigjen Kejvina: “Nxirre surratin mos ha…”
“Të rroftë b*tha!”, degjeneron me përgjigjen Kejvina: “Nxirre surratin mos ha…”
0

“Të rroftë b*tha!”, degjeneron me përgjigjen Kejvina: “Nxirre surratin mos ha…”

0
0

Ish-velina e emisionit “Xing me Ermali”, modelja e njohur Kejvina Kthella është kthyer në një nga personazhet më të njohur të showbizzit shqiptar.

Shumë e ndjekur në Instagram, Kejvina është shumë aktive në rrjetet sociale dhe herë pas herë publikon foto të ndryshme.

Së fundmi, Kejvina ka publikuar disa foto në Instagram, ku shfaqet në një ambient kuzhine, por nuk kanë munguar edhe komentet për bukuroshen, mirëpo njëri prej tyre e ka revoltuar bionden seksi.

“Ishe yll pa b*thë pa bukë pa cica siç të bëri nëna natyrë. Je bërë si trans tani a nuk e sheh veten në pasqyrë”, i shkruante ndjeksja, ndërkohë që Kejvina ja ktheu thjesht me një “Miaoooo”.

“Vetëm mjaoo di ti andej nga je s’di abc zogu të rroftë b*tha plastike e buzët si viç”, i shkruan përsëri ndjeksja.

“Po deshe të tregoj sa miaooooooo bëj, po nxirre surratin mos ha m*t”, shkruan Kejvina në fund teksa i mbyll gojën fanses.

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

kejvina

kej

Link: https://www.instagram.com/p/Bzu0TJ2CETg/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bznep1Qili_/