Home Tag "kercim seksi"

Një kërcim seksi i një bukuroshe shtatzënë si Almeda

0
Të levizësh gjatë muajve të shtatzanisë këtë e dimë dhe sa herë e kemi dëgjuar nga nënat ose gjyshet. Por që të shikojmë një femër shtatzënë që bën një kërcim kaq seksi nuk na e kishin zënë sytë më parë. Almeda në muajt e fundit të pritjes së ëmbël nuk e ka fare problem që […]

Kërcimi seksi i Lori Hoxhës në jaht

0
Lori Hoxha po shijon periudhën e verës pranë bregdetit. Kemi parë fotot më të bukura të saj, foto fashion por nuk e kemi parë atë asnjëherë më parë në një kërcim kaq seksi në jaht. Lori e veshur më një palë bikini në ngjyrë të zezë, sapo ka nisur kënga ja ka nisur të kërcejë […]