Home Tag "klikime"

Meda publikon foton e rrallë

0
Këngëtari i mirënjohur Meda është duke shijuar suksesin e hiteve të albumit 2019 që ka publikuar këtë verë. Të gjithë këngët e tij vetëm në pak ditë thyejnë rekorde klikimesh në YouTube dhe Meda kështu dëshmon gjithmonë e më shumë sesa i dashur është për publikun. Duke mos lënë pas edhe familjen, Meda gjithashtu është […]

Ardian Bujupi sjell në treg “SuperModels”

0
Jemi mësuar të dëgjojmë super këngë nga ai, dhe kënga e tij më e reja e lançuar para pak orëve do pritet të jetë një “hit” i vërtetë. Kënga që sapo ka dalur në treg mban titullin “SuperModels”. Me një ritëm dhe me një tekst shumë të veçantë, Ardiani është munduar të sjellë një tjetër […]

“Numrin e ri” dhe Dhurata Dora i kaluan 10 Milion

0
“Numrin e ri” ashtu si çdo këngë tjetër e saja, rezultoi një sukses i madh. Tashmë është padyshim një hit që e dëgjon kudo ku dëgjohet muzikë dhe vështirë të ketë ndonjë playlist telefoni pa “Numrin e ri”. Tashmë kjo këngë i ka kaluar 10 Milion klikimet në YouTube dhe do të vazhdojë rrugën e […]

“Vera” e Dj Blunt dhe Real, i kaloi 2 Milion klikimet

0
“Vera” është një nga superhitet që na e solli verën para kohe. Të dy artistët fantastik sollën edhe njëherë një hit, duke i shtuar playlistës së pushimeve një tjetër këngë. Muzika e punuar nga Big Boss Beatz dhe teksti nga vetë Blunt dhe Real, nuk mund të mos rezultonte sukses. Tashmë kjo këngë i kaloi […]

“Presion” e Dj Blunt dhe Real 1 i kaloi 3 Milion Klikimet

0
Dj Blunt dhe Real 1 janë fokusuar në një tjetër lloj muzike. Ata janë duke ofruar kohët e fundit këngë të cilat po shndërrohen në hit, edhe pse janë larg sharjeve, drogës, apo seksit. Një ndër sukseset më të fundit të tyre, përveç “Xhinset” dhe “Vera”, është edhe “Presion”. Kënga është pëlqyer që në momentet […]