Home Tag "Liam"

Ish kunata sulmon këngëtaren pas ndarjes, nuk la gjë pa i thënë

0
Kunata e Liam Hemsworth, modelja spanjolle Elsa Pataky e cila është e martuar me vëllain e aktorit ka risjellë në vëmendjen edhe një herë marrëdhënien midis Liam dhe Miley. Nëse aktori deri tani ka heshur, kunata e tij nuk ka mundur të bëjë të njëjtën gjë. Ajo për herë të parë ka folur gjatë një […]