Home ShowBiz “Jam shtirur në shtrat me ty..”, këngëtarja e njohur thumbon ish bashkëshortin
“Jam shtirur në shtrat me ty..”, këngëtarja e njohur thumbon ish bashkëshortin
0

“Jam shtirur në shtrat me ty..”, këngëtarja e njohur thumbon ish bashkëshortin

0
0

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë një prej çifteve më të përfolura sidomos pas vendimit që morën për ti dhënë fund martesës së tyre.

Këngëtarja doli me një deklaratë në rrjetet sociale për raportin e saj me Liam, ndërsa më pas u pa menjëherë në një lidhje me një stiliste të njohur dhe më pas me mikun e saj Cody Simpson.

Së fundmi ajo është vënë sërish në qendër të vëmendjes pasi sipas mediave të huaja, teksti i një prej këngëve të sja të fundit duket se i drejtohet pikërisht ish bashkëshortit të saj.

Konkretisht në këngën “Win some, loose some”, këngëtarja thotë:

“Mbrëmjen e kaluar ishin të gozhduar në arkivol. Zoti e di që gati jemi të vdekur. Nuk mund ti numëroj të gjitha herët që jam shtirur. Falënderoj Zotin për mendimet në kokën time” Ti më njeh më mirë se kushdo tjetër, por më lëndove më shumë se të gjithë, nuk pretendoj më asnjë gjë”, thuhet në teksin e këngës që sipas Daily Mail i kushtohet ish bashkëshortit të saj.

Ata u ndanë vitin që lamë pas, pas gati 10 vite lidhjeje dhe vëtëm 7 muaj martesë.

Link: https://www.instagram.com/p/CEZdhkIJVFv/

Link: https://www.instagram.com/p/B-77o0dnfgZ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B_cmBRUpBuk/