Home Tag "lidhje e re"

Pasi u nda nga i dashuri, këngëtarja e njohur ne një lidhje të re

0
Këtë javë mediat e huaja publikuan lajmin se Rihanna mund ti ketë dhënë fund marrëdhënies së saj tre vjeçare me miliarderin arab Hasan Jamel. Në kohën kur pritej që gjërat të bëheshin serioze dhe ata të dy të zyrtarizonin lidhjen e tyre, ndodhi e papritura, këngëtarja dhe miliarderi i dhanë fund. Këto zëra u konfirmuan […]