Home Tag "linda rei"

“Ti je gomar”, lumë të sharash në studion e “Ora News”, Linda Rei përplaset keq me politikanin

0
Një debat i ashpër është regjistruar në studion e emisionit “360 gradë” në ekranin e “Ora News” midis Linda Reit dhe kryetarit të partisë konservatore Kujtim Gjuzit. Gjuzi është shprehur gjithmonë kundër komunitetit LGBT dhe e ka quajtur të paimangjinueshëm shndërrimin e një mashkulli në femër. Gjatë debatit në studio, në momentin që Gjuzi i […]

Alba dhe Albi të lidhur – Linda Rei më në fund shuan çdo dyshim

0
Në emision e mbrëmshëm të motit, prezantuesja Alba në momentin që është kthyer në profil është vënë re që barkun e kishte më të fryrë se zakonisht. Këtë detaj nuk kishte sesi të mos e komentonte Linda e cila jo vetëm që e ka nxjerrë këtë foto por shuan çdo dyshim që Alba është shtatzënë […]

Bjonde pa operacione. Linda Rei e para 10 viteve do iu lërë pa fjalë

0
U bë e famshme në Shqipëri rreth dy vite më parë, si transgjinorja e parë në vend. Sot është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale. Ajo njihet për deklaratat e saj të drejtpërdrejta dhe të bujshme, ndonëse në Itali prej vitesh është marrë me konkurse të ndryshme bukurie. Së fundmi, Linda është bërë pjesë […]

Në krahët e njëra-tjetrës, Linda Rei na prezanton mamin

0
Linda Rei pati shansin që të bëhej një nga transgjinoret më e famshme në Shqipëri, por karriera e saj televizive nuk qe jetëgjatë. Sot ajo merr shumë vëmendje falë publikimeve provokuese që bën në rrjetet sociale. Ndërsa së fundmi si rrallë ndonjëherë Linda ka prezantuar me publikun nënën e saj. Ajo ka postuar foto në llogarinë e saj […]

Pa të brendshme në klub?! Çudit të gjithë Linda Rei

0
  Pasi deklaroi në televizion se kishte ndërruar gjini nga mashkull në femër, Linda Rei u bë menjëherë e famshme në Shqipëri. Dhe nga ajo ditë Linda Rei  ka tërhequr vëmëndjen me fotot dhe videot e publikuar në llogarinë e saj në Instagram. Ajo na ka treguar gjithmonë se di si ta shijojë jetën dhe e shohim […]

Shuan kuriozitetin, Linda Rei publikon foton si mashkull

0
Transgjinorja më e famshme në vend, Linda Rei, mesa duket e di shumë mirë se si të ruaj popullaritetin. Ajo është bërë protagoniste në median rozë për shkak të postimeve të saj mjaft provokuese. Transformimi i saj gjithmonë ka ngjallur kureshtje. Nëse ende doni të dini se si mund të dukej Linda në origjinalitetin e […]

Linda Rei bëhet pjesë e protestës: “Do e bind unë Kryeministrin”

0
Prej 15 ditësh studentët  kanë bojkotuar totalisht mësimin dhe kërkojnë plotësimin e 8 kërkesave të tyre. Ndonëse kryeministri i vendit u kërkon dialog, këta të fundit nuk pranojnë. Në protestën studentore janë përfshirë edhe personazhe të njohur të ekranit, dhe së fundmi edhe Linda Rei. Ajo ka publikuar një foto, ku në një pankaratë të […]

Askujt nuk i shkon mendja se kush mund të jetë, Linda Rei publikon foton e të dashurit të Uindit

0
Motra e këngëtares së famshme Enca, është kthyer në një personazh mjaft të përfolur të showbiz-it shqiptar. Uindi Haxhia bën bujë me fotot provokuese që publikon vazhdimisht dhe deklaratat e drejtpërdrejta. Eshtë vënë re që Uindi dhe Linda Rei, një tjetër personazh i famshëm shqiptar, i kanë komentuar njëra-tjetrës dhe së fundmi, Linda ka bërë një postim të çuditshëm. […]