Home Tag "look i ri"

Guxon Arbana, moderatorja transformohet, nuk do ta njihni me pamjen e re

0
Moderatorja simpatike Arbana Osmani ka vendosur të ndryshojë pamje dhe duket se ka qëlluar në shenjë. Menjëherë pas pushimeve, ajo i është rikthyer studiove të “Top Channel”, ku po përgatitet për sezonin e ri të emisionit. Ndërsa sot është shfaqur me një ndryshim në look, që duhet pranuar se i shkon shumë. Arbana ka vendosur […]

Fero ndryshon krejtësisht look – Arbenita nuk e njeh

0
Është kohë ndryshimet në look, kemi parë personazhe publik që kanë ndryshuar look këtë periudhë kryesisht femra por mesa duket kjo fazë e ka përfshirë edhe Feron. Publikon foto me look-un e tij me flokë të lyer në gjyrë neon. Një ndryshim krejtësisht drastik dhe me shumë mundësi Arbenita nuk e ka njohur. Por Fero […]

Kelvi Kadilli ndryshon look – Nuk keni për ta njohur

0
Së fundmi kemi parë shumë prej personazheve publik që kanë bërë ndryshime në look. Së fundmi ndryshim ka bërë edhe moderator Kelvi Kadilli, i cili nga flokët paksa të gjatë dhe me stil i ka prerë flokët. Në fillim por të mos e dinim që jemi në profilin e tij nuk do e njihnim fare […]

Uindi Haxhia ndryshon look dhe askush nuk do e njohi dot

0
Pas festës super romantike të Shën Valentinit në Cuba, Uindi ka vendosur që të bëjë një ndryshim në look-un e saj. Ka prerë flokët e shkurtra fare duke na konfuzuar dhe shumica do e ketë paksa të vështirë për ta njohur. Uindi gjithmonë është në qëndër të vëmëndjes së mediave sepse ajo di gjithmonë sesi […]

Nuk do ta njohim Xhensilën me këtë look dhe stil të ri

0
Që është koha e ndryshimeve këtë e kemi vërtetuar sepse pjesën më të madhe të personazhe publik këtë periudhë i kemi parë me ndryshime drastike në pamje. Me një look dhe stilt ë ri na ka surprizuar edhe Xhensila Myrtezaj, me anë të një video të postuar prej saj në instastory duke hipur në ashensor. […]

Kohë për ndryshim edhe për Rashelin, thjesht nuk do ta njihni

0
Së fundmi kemi parë shumë ndryshime në look të personazheve te ShowBizit. Mbase ka qënë një rastësi që një pjesë e madhe e femrave kanë ndryshuar look. Këtë herë rradhën e ka pasur Rasheli e cila i ka prerë flokët e saj të gjatë. Ndryshimin e look-ut Rasheli e ka ndarë me të gjithë ndjekësit […]