Home ShowBiz Një yll me look-un e ri, Kida i befason të gjithë me këtë ndryshim
Një yll me look-un e ri, Kida i befason të gjithë me këtë ndryshim
0

Një yll me look-un e ri, Kida i befason të gjithë me këtë ndryshim

0
0

Kida është një prej këngëtareve më në zë të momentit.

Falë bashkëpunimeve me emra të njohur në muzikë, apo edhe projekteve solo që ka sjellë së fundmi renditet si një prej këngëtareve më të dëgjuara dhe preferuara të momentit.

Atë e kemi parë gjithashtu shumë aktive në instagram ku ndan me ndjekësit dhe fansat e saj detaje nga jeta private e profesionale.

Së fundmi Kida ka luajtur vazhdimisht edhe me lookun.

Nga brune ajo u bë bionde, më pas u shfaq me flokë në ngjyrë të verdhë në mente, tashmë ka bërë sërish një tjetër ndryshim.

Ajo shihet me flokë të gjata në ngjyrë platin dhe duket kaq ndryshe dhe njëkohësisht shumë e këndshme.

Kjo ngjyrë dhe ky model i shkon kaq shumë këngëtares e cila duket një yll i vërtetë me look-un e ri.

kida

Link: https://www.instagram.com/kida/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CJqcWFHB-1o/