Home Tag "luana"

Rikthehet sërish “Shiko kush luan”…, ja çfarë thotë Luana

0
Moderatoren Luana Vjollca mund ta shohim sërish në drejtimin e spektaklit “Shiko kush luan”. Pasi e drejtoi me sukses për tre sezoni rrjesht, Luana mund të rikthehet sërish me një prej formateve më të suksesshme në “Top Channel” dhe që ka thyer rekord audience. Ajo ka postuar në instagram një video me disa nga momentet […]

Zbulohet çfarë po kurdis Luana, moderatorja paska super plane…

0
Luana Vjollca ka treguar prej kohësh se po punon për një projekt të ri, por pa zbulur detaje lidhur me atë çfarë do të sjellë. Ajo ka publikuar sot një pjesë koreografie me disa vajza duke realizuar lëvizjes joshëse. Krahas videos ajo shkruan “Së shpejti”, ndërsa bën tag balerinin e njohur Esdalin Goranin, por pa […]