Home Tag "luar arani"

Luar Arani në një nismë gjigande për sportin – „Ambasadorët e Sportit“ vjen edhe në Shqipëri

0
Ajo nuk është vetëm këngëtarja me zërin e ëmbël, Luar tashmë është pjesë prej 8 vitesh në Gjermani në nismën „Ambasadorët e Futbollit“ e cila është një menaxhere e këtij projekti. Ajo gjithashtu ka dashur që ky projekt të jetë pjesë dhe e vëndit të saj Shqipërisë. Mbrëmë është mbajtur një super event gjigant pikërisht […]

Luar Arani e thjeshtë por e veçantë si dielli

0
Tashmë emri i Luar Aranit është i afirmuar në skenën muzikore. Ajo me zërin e saj ka arritur që të ketë suksesin e saj dhe t’i fitojë zemrat e fansave pa të cilët s’mund të ekzistojë asnjë artist në muzikë. Kohët e fundit Luar nuk është shumë aktive në skenën muzikore, shkak i angazhimeve në […]

Këngën ‘”Si dje” Luar Arani ja ka kushtuar…

0
Sapo është publikuar këngë më e re nga Luar Arani. Ajo rikthehet me këtë këngë pas një periudhe shumë të gjatë shkëputje. “Si dje” është pritur shumë mirë nga publiku dhe padiskutim kënduar nga zëri melodioz i Luarit priteshin vetëm reagime pozitive. E ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel”, Luari na zbuloj se kujt […]

Luar Arani publikon super projektin “Si Dje”

0
Këngëtarja me zërin më të embël Luar Arani ka publikuar ditën e djeshme projektin e saj më të ri të titulluar “Si Dje”. Ishte një rikthim i pas shumë kohëve dhe Luari erdhi super e kuruar me një videoklip të veçantë. Muzika është punuar nga Cricket dhe teksti është shkruar nga vetë Luari. Nëse ende […]

Luar – Seksi si asnjëherë më parë

0
Askush nuk e ka harruar simpatiken Luar. Këngëtarja që goditi vite më parë me hitet që solli, prej kohësh nuk jeton në Shqipëri. Ajo ndodhet në Gjermani, por gjithmonë lëviz prej atje duke udhëtuar dhe vizituar vende të ndryshme. Ajo poston shpesh foto në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet tërheqëse dhe këto janë foto të […]