Home Tag "makine"

Wow, Fjolla merr dhuratën luksoze, këngëtarja super e emocionuar

0
Këngëtarja Fjolla Morina është surprizuar mbrëmjen e djeshme me një super dhuratë. Ajo ka postuar në instagram disa video ku shfaqet teksa shkon drejt një makine Audi Q 7 shumë e emocionuar ndërsa dikush i thotë “Hajd për hajër”. Fjolla dëgjohet të reagojë tejet e emocionuar sidomos kur hap derën e makinës dhe brenda gjen […]

Roberti dhe Renee në foton më unike së bashku, duken kaq të lumtur

0
Këngëtari Robert Berisha prej kohësh është vënë në qendër të vëmendjes dhe çdo veprim i tij shihet me mjaft interes nga media. Ai u përfol gjatë kur deklaroi ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi, më pas u përfol për një lidhje me modelen Xhesika Kadiu, konfirmuar nga vetë ajo, por nga Roberti asnjë koment. Ndërkaq këngëtari […]

Mezi po pret të bëhet baba, Ja si e mirëpret të birin Elgit Doda

0
Kompozitori i njohur Elgit Doda, do të bëhet shumë shpejt baba për herë të parë. Partnerja e tij, moderatorja Klea Huta është në muajin e fundit të shtatëzanisë në pritje të një djali. Vetë Klea ka postuar vazhdimisht video e foto nga përgatitjet për ardhjen në jetë të djalit. Ajo ka postuar që nga rrobat […]