Home Tag "marget"

Marina Vjollca ndan pozat e rralla për ditëlindjen e Marget

0
Marina në ditëlindjen e parë të së bijës Marget ka ardhur me poza të veçanta. Krahas tyre moderatorja ka shkruar disa fjalë të ëmbla. ‘Gëzuar ditëlindjen kuptimi i jetës sime. Urime ditelindjen drita e syve të mi Marget.’ Deri më tani Marina dhe Geti janë siguruar që të mos e ekspozojnë portretin e të bijës. […]

Në 1 vjetorin e Marget, Getoar Selimi bën dedikimin emocionues

0
Në familjen e Getit dhe Marinës ka vend për festë. E vogla e tyre Marget feston 1 vjetorin e lindjes. Urimet kanë qenë të shumta por urimi i Getit ka rrëmbyer zemrat e ndjekësve. ‘Jeta e babait, kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti. Tani kur shoh buzëqeshjen tënde engjëllore dhe […]

Marina dhe Marget me pushime, vjen poza e ëmbël në rrjet

0
Marina dhe pse vetë është një nga figurat më të dashura të ekranit jetën private mundohet ta mbajë larg vëmendjes mediatike. Fotot me të bijën në rrjete sociale çifti i publikojnë me kursim ku sigurohen që portreti të mos jetë i qartë. Së fundmi Marina Vjollca është aratisur në pushimet e para me të voglën […]