Home ShowBiz Marina Vjollca ndan pozat e rralla për ditëlindjen e Marget
Marina Vjollca ndan pozat e rralla për ditëlindjen e Marget
0

Marina Vjollca ndan pozat e rralla për ditëlindjen e Marget

0
0

Marina në ditëlindjen e parë të së bijës Marget ka ardhur me poza të veçanta.

Krahas tyre moderatorja ka shkruar disa fjalë të ëmbla.

‘Gëzuar ditëlindjen kuptimi i jetës sime. Urime ditelindjen drita e syve të mi Marget.’

Deri më tani Marina dhe Geti janë siguruar që të mos e ekspozojnë portretin e të bijës.

Urimet për të voglën e tyre kanë qenë të shumta nga miq dhe të afërm.

Ende nuk dihet nëse do të ketë një festë private apo diçka madhështore për Marget.

Linku: https://www.instagram.com/p/ClWh0BUIkWc/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ClWh0BUIkWc/

tags: